Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Tłokini Wielkiej

Eleganckie panie, przystojni panowie, piękne wnętrza, smakowicie zastawione stoły – to nie scena z hollywoodzkiego filmu tylko obraz tego, co można było zobaczyć na balu karnawałowym zorganizowanym przez Radę Rodziców z Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Tłokini Wielkiej.

18 lutego o godzinie 19.00 w restauracji „Zdrojowa” w Opatówku dyrektor szkoły w Tłokini Wielkiej Edyta Banasiak oraz przewodnicząca Rady Rodziców Kinga Jopek serdecznie powitały wszystkich gości i zaprosiły do wspólnej zabawy. Zanim to jednak nastąpiło, ten piękny wieczór uświetnił występ uczniów klasy I i klasy II. Pierwszoklasiści wykonali ,,Taniec aniołów” do utworu ,,Kolęda dla nieobecnych'', a drugoklasiści zachwycili zebranych tańcem nowoczesnym zainspirowanym pieśnią ,,Maryjo, czy ty wiesz?”. Goście nagrodzili tancerzy gromkimi brawami.

Uczestników balu wprowadził w dobry nastrój DJ oraz wodzirej Michał Piekarski. Na parkiecie do białego rano bawiło się ponad 100 osób. To nie jedyna atrakcja tego wieczoru, oprócz pląsów na gości czekały konkursy z nagrodami. Mogli oni również poczuć się niczym celebryci i zapozować do zdjęć na czerwonym dywanie ze ,,ścianką” w tle. Dla koneserów smaku zaś organizatorzy zadbali o wyborne potrawy, które zadowoliły najbardziej wymagające podniebienia. Smakowitości i wszystkie rozrywki dostarczyły uczestnikom niezapomnianych wrażeń. O tym, że zabawa była niezwykle udana, a wszyscy jej uczestnicy wspaniale się zintegrowali, świadczy fakt, że wielu gości oprócz zadowolenia, wyraziło chęć uczestnictwa w przyszłorocznym balu.

Tak dobrze zorganizowaną imprezę zawdzięczamy Radzie Rodziców oraz innym przedstawicielom Rodziców naszej szkoły, którzy wspierani przez rodziny, poświęcili swój czas, aby przygotować to wspaniałe przedsięwzięcie. Za co wszyscy goście kierują w ich stronę serdeczne podziękowania.

Oczywiście nie byłoby takiego sukcesu, gdyby nie wsparcie ze strony Przyjaciół szkoły. Dyrektor szkoły oraz Rada Rodziców dziękują wszystkim sponsorom za ich hojność i wsparcie, co pomogło w zorganizowaniu loterii fantowej, z której dochód zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów naszej szkoły.

Zapraszamy za rok!

Zapraszamy do fotorelacji:

Przejdź do galerii powiązanej z artykułem