BAL CHOINKOWY

19 stycznia odbył się w naszej szkole bal choinkowy połączony z obchodami Dnia Babci i Dziadka.

W odświętnie udekorowanej hali sportowej , o godzinie 11, zgromadziły się najmłodsze dzieci wraz ze swymi babciami i dziadkami. Już na pierwszy rzut oka można było dostrzec olbrzymią więź łączącą wnuczęta z dziadkami. Specjalnie dla nich uczniowie klasy III pod opieką pani Anny Macniak i pani Weroniki Krzywdy zaprezentowali przedstawienie bożonarodzeniowe. Pierwszoklasiści wykonali ,, Taniec aniołów” do utworu ,, Kolęda dla nieobecnych'', a drugoklasiści zachwycili zebranych tańcem nowoczesnym zainspirowanym pieśnią,, Maryjo, czy ty wiesz?”. Na koniec uczniowie klas I-III zaśpiewali piosenkę ,, Dziadek, babcia tańczą walczyka”, a przedszkolaki ,, Dziadek, babcia”. W ten właśnie sposób maluchy okazały wdzięczność drogim im osobom. Nie zabrakło życzeń, całusów i drobnych upominków- zawieszek z serduszkami, wykonanymi na drukarce 3D.

Tę część uroczystości zaszczycili obecnością: Sekretarz Gminy Opatówek pan Krzysztof Dziedzic, dyrektor szkoły pani Edyta Banasiak oraz panie z Rady Rodziców. Potem przyszedł czas na wspólny poczęstunek, tańce oraz zabawy pod czujnym okiem pań animatorek.

W godzinach popołudniowych parkietem zawładnęli uczniowie klas IV- VIII ,którzy w rytmach największych przebojów, puszczanych przez didżeja, bawili się do późnych godzin wieczornych. Jak co roku, bal karnawałowy możemy zaliczyć do wydarzeń wyjątkowo udanych. Wspólna zabawa pozwoliła wszystkim się zrelaksować po wytężonej pracy i wprowadziła miły nastrój.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za poczęstunek i pomoc w zorganizowaniu balu.