Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia na główny korytarz szkoły wbiegli chłopcy z II i V klasy, krzycząc, że zbliża się Mikołaj. Nikt tym faktem nie był zaskoczony, bo każdy uczeń, jak co roku, czeka z niecierpliwością na przybycie gościa z Laponii.

Obecni zdziwili się bardzo, kiedy zobaczyli dwóch, a nie jednego Gwiazdora, a na dodatek nie zjawili się oni w saniach tylko na hulajnogach. Widać było, że nasi Mikołajowie potrafią sobie poradzić w każdych okolicznościach.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dzieci wyrecytowały Mikołajom piękne wiersze i zaśpiewały im świąteczne piosenki. Jeden z gości nie mógł się powstrzymać i swoim tubalnym głosem dołączył do wspólnego śpiewania. Oczywiście nie zabrakło słodkich prezentów. W ich doręczeniu pomogli niezastąpieni rodzice naszych uczniów.

Wizyta choć była krótka, to niezapomniana. Wszyscy serdecznie żegnali Mikołajów, a nasi goście zapewnili, że odwiedzą nas za rok w szkole, a na pewno jeszcze raz w domach w czasie świąt. Ze spotkania pozostały piękne wspomnienia, pamiątkowe zdjęcia oraz wdzięczność.

Zapraszamy do fotorelacji:

Przejdź do galerii powiązanej z artykułem