Szkolny piknik

W piątek popołudniu gwar i śmiech uczniów nie umilkły, jak to zazwyczaj bywa na początku weekendu, a to za sprawą szkolnego pikniku. Dzieci z klas I-V wyposażone w prowiant, koce, piłki i zabawki spędzały wspólnie czas na boisku w towarzystwie swoich wychowawców, pani dyrektor i przedstawicieli rodziców.
Na uczestników tego wydarzenia czekało wiele niespodzianek. Były wspólne rozmowy, gry sportowe i planszowe, tańce przy muzyce. Prawdziwą atrakcją były podchody zorganizowane przez uczennice klasy II i III. Uczniowie miło spędzając czas, jedli chrupiące kiełbaski przygotowane przez Radę Rodziców. Kiedy wydawało się, że piknik zbliża się ku końcowi, naszych piknikowiczów nawiedził duch, który mieszka  na strychu szkoły. Początkowo obawy związane ze spotkaniem ze zjawą szybko zamieniły się we wspaniałą przygodę, bo usłyszeli krótką historię szkoły, a następnie szukali ukrytego przez niego skarbu.  
Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i wsparcie tej spontanicznej inicjatywy serdeczne podziękowania kierują zadowoleni uczestnicy pikniku. Dziękujemy za zapewnienie nam wielu niezapomnianych chwil, które mamy nadzieję, że powtórzą się za rok.

Uczniowie klas I-V

Zapraszamy do fotorelacji:

Przejdź do galerii powiązanej z artykułem